klimatyzator

Najlepszy przenośny klimatyzator

Ochłódź swój dom lub biuro za pomocą najlepszych klimatyzatorów. Jaki jest najlepszy przenośny klimatyzator? Na co zwrócić uwagę kupując przenośny klimatyzator?

Nie możesz znieść upału latem? Zmniejsz temperaturę dzięki naszemu wyborowi najlepszych przenośnych klimatyzatorów.
Czy masz trudności ze snem, gdy jest za gorąco? A może masz biuro, w którym jest zbyt parno, żeby coś zrobić? Przenośny klimatyzator może utrzymywać chłód w jednym pomieszczeniu w gorące letnie miesiące, bez konieczności instalowania go w sposób zakłócający i przy znacznie niższych kosztach niż w przypadku systemów w całym domu.

Większość modeli ma wbudowany zegar, więc działają tylko wtedy, gdy korzystasz z pokoju, bez marnowania energii. Możesz nawet je przenosić, z pewnymi ograniczeniami, więc to samo urządzenie, które chłodzi twoje domowe biuro w ciągu dnia, może również chłodzić sypialnię w nocy.

Jak wybrać najlepszy przenośny klimatyzator dla siebie?

Ile muszę wydać?

Ile musisz wydać, zależy od wymagań dotyczących chłodzenia.
Wyższa ocena oznacza, że ​​klimatyzator może chłodzić większą przestrzeń, co zwykle oznacza, że ​​samo urządzenie będzie większe i droższe. Zmierz swój pokój przed zakupem, aby upewnić się, że wybierasz klimatyzator, który jest odpowiedni do pracy.

Klimatyzacje są coraz bardziej popularne

Gdzie mogę umieścić przenośny klimatyzator?

Wszystkie urządzenia muszą wypuszczać gorące powietrze przez okno, a większość będzie zawierać zestaw do mocowania okien do obsługi zadania. Jeśli nie chcesz, aby klimatyzator znajdował się tuż przy oknie, musisz albo przełożyć stałą ścianę przez ścianę, albo znaleźć model z przedłużaczem węża.

Gorące powietrze nie jest jedyną rzeczą, którą klimatyzator musi wydalić. Gdy powietrze ochładza się, z niego skrapla się wilgoć, która gromadzi się wewnątrz klimatyzatora. Niektóre jednostki mogą odparować to wewnętrznie i wydmuchać je przez wąż lub z tyłu jednostki; w innych modelach jest przechowywany w wewnętrznym zbiorniku, który należy opróżnić ręcznie.

Czy nie będą hałaśliwe i drogie w użytkowaniu?

Wszystkie klimatyzacje zawierają kompresor i jeden lub więcej wentylatorów, więc nigdy nie będą całkowicie cicho. Niektóre są jednak cichsze niż inne: minimalne i maksymalne poziomy ciśnienia akustycznego należy znaleźć w specyfikacji.
Tutaj przeczytasz co robić jeśli klimatyzacja głośno pracuje.

Jeśli chodzi o koszty bieżące, Twój klimatyzator powinien mieć klasę efektywności energetycznej od A ++ , podobnie jak lodówka lub kuchenka. Im wyższa klasa, tym bardziej wydajna będzie jednostka.